انتخاب رنگ

Imperial

درباره ما

Parquet

دکو امپریال

هدف ما در مجموعه دکو امپریال تحقق زندگی ایرانی بوسیله ی معماری مطلوب و جلب رضایتمندی مشتریان عزیزمان است. ما تلاش کرده ایم برای رسیدن به چنین هدفی هموراه پیش نیازهای لازم برای به عهده گرفتن چنین مسئولیت سنگینی را فراهم آوریم.

ما فعالیت خود را از سال 1388 در زمینه ساختمان با فروش متریال آغاز نموده و هم اکنون در زمینه فروش و پخش لمینت ، کفپوش ، پوستر دیواری و محصولات جانبی فعالیت داریم.

دکو امپریال بزرگترین افتخار خود را در کسب رضایت و اعتماد مشتریان خود در مدت زمان فعالیت حرفه ای خود میداند. همچنین دکو امپریال با داشتن نمایندگی در شهرهای مختلف ایران ، در کاهش هزینه ها و خدمت رسانی به هموطنان پیشرو بوده و همواره سرعت، کیفیت و دقت را در خدمت رسانی خود لحاظ کرده است .

دستاوردهای مالذت سفارش آنلاین متریال

ما در دکو امپریال برآن شدیم تا در فضایی با کاربری آسان به مشتریان عمومی و متخصصان فعال در بخش تجهیزات و طراحی معماری داخلی ساختمان مناسب ترین و بهترین محصولات را ارائه بدهیم. قطعا در ارائه این محصولات تجهیزات و تولیدات داخلی در جهت حمایت از صنایع داخلی دراولویت خواهند بود.

تماس با ما

10

سال فعالیت

650

مشتریان ما

+500

سفارش آنلاین

+100

محصولات ما

چرا دکو امپریال؟

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. از این رو ما سعی کردیم با ارائه خدمات بهتر، شرایط یک خرید آسان و راحت را برای شما عزیزان فراهم آوریم.

01

جست و جوی آسانجست و جو در میان تنوعی از محصولات در رنگ ها و طرح های مختلف با خصوصیات متفاوت همگی در یک فروشگاه

02

بررسی و مقایسهبررسی ظاهری و ویژگی های هر یک از محصولات و مقایسه آن ها در کنار هم همگی در یک فروشگاه

03

انتخاب آسانپس از مقایسه و بررسی محصولات در کنار هم در نهایت به سهولت محصول ایده آل خود را انتخاب می کنید

04

ضمانت قیمتضمانت بهترین قیمت فروش محصولات و خریدی آسان و مطمئن

همکاران

همکاران ما

#
#
#
#
#
#